Petycja studentów zaocznych 5 semestru w sprawie modyfikacji godzin egzaminów w sesji poprawkowej

21 Feb 2018

W związku z wieloma głosami naszych studentów odnośnie chęci przesunięcia egzaminów które zostały zaplanowane w sesji poprawkowej dla studentów zaocznych w tygodniu w niezbyt sprzyjających godzinach, publikujemy petycję pod którą każdy kto chce w tym temacie zmiany może się podpisać – petycja z podpisami zostanie złożona do władz uczelni.

Do wzięcia udziału w petycji wymagane jest zarejestrowanie się na stronie www samorządu za pomocą uczelnianego maila.

=> Weź udział w petycji klikając w ten link. <=

1. Po kliknięciu w powyższy link zostaniecie przekierowani do strony rejestacji konta
  2. Po zarejestrowaniu konta, na wasz mail uczelniany przyjdzie link aktywacyjny
  3. Po kliknięciu linka aktywacyjnego zostaniecie zalogowani